TRUTNOVSKÝ PODZIM

Trutnovský podzim

32. ročník hudebního festivalu v Trutnově

TRUTNOVSKÝ PODZIM 2013

  • pátek 4. 10. 2013 | 19.00 | Společenské centrum UFFO
    PKF – Prague Philharmonia
    Ivo Kahánek – klavír
    Jakub Hrůša – dirigent

    Program:
    L. van Beethoven: Egmont, op. 84, předehra
    F. Chopin: Koncert pro klavír a orchestr č. 2 f moll, op. 21
    P. Vranický: Symfonie charakteristická pro mír s Republikou francouzskou c moll, op. 31

  • úterý 8. 10. 2013 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    Ang Li (Kanada) - klavír

    Program:
    L. van Beethoven: Sonáta č. 5 c moll, op. 10, č. 1
    L. Janáček: Sonáta 1. X. 1905, Z ulice
    S. Rachmaninov: Preludium G dur, op. 32, č. 5; Étude-Tableaux c moll, op. 33, č. 9
    I. Albéniz: Z Iberie
    C. Debussy: Čtyři preludia
    T. Takemitsu: Rain Tree Sketch II
    F. Liszt: Balada č. 2 b moll, S. 171

  • úterý 11. 10. 2013 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    ArteMiss Trio

    Program:
    J. Suk: Klavírní trio c moll, op. 2
    B. Martinů: Bergerettes pro housle, violoncello a klavír
    A. Dvořák: Klavírní trio č. 1 B dur, op. 21

  • úterý 15. 10. 2013 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    Kvarteto Apollon
    Wenzel Grund (Švýcarsko) – klarinet

    Program:
    M. Ravel: Smyčcový kvartet F dur
    G. Verdi: Rigoletto fantazie pro klarinet a smyčcové kvarteto
    A. Rejcha: Kvintet pro klarinet a smyčcové kvarteto B dur, op. 89

  • pátek 18. 10. 2013 | 19.00 | Společenské centrum UFFO
    Olimpia Lucente (Itálie / USA) – zpěv
    Pavel Kudelásek – housle
    Daniel Wiesner – klavír

    Program:
    A. Catalani: Ebben? Ne andrò lontana (La Wally)
    A. Dvořák: Měsíčku na nebi hlubokém (Rusalka)
    A. Dvořák: Mazurek pro housle a klavír
    G. Gershwin: Porgy & Bess
    C. Porter: Popular Medley
    arr. Moses Hogan: Tradiční americké spirituály
    A. Dvořák: Largo ze symfonie Z Nového světa
    E. di Capua: O Sole Mio
    L. De Crescenzo: Rondine al nido
    V. Russo / E. di Capua: I' te vurria vasà
    E. Fusco / R. Falvo: Dicitincello vuje
    L. Bovio / E. Tagliaferri / N. Valente: Passione
    E. Nicolardi / E. De Curtis: Voce 'e notte
    E. De Curtis / G. De Curtis: Torna a Surriento
    N. Paganini: Cantabile pro housle a klavír
    G. Capaldo / S. Gambardella: Comme facette mammeta
    S. Di Giacomo / F. Buongiovanni: Palomma e' notte
    C. A. Bixio / B. Cherubini: Mamma

  • úterý 22. 10. 2013 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    OZVĚNY PRAŽSKÉHO JARA
    Jiří Vodička – housle
    Martin Kasík – klavír

    Program:
    L. Janáček: Sonáta pro housle a klavír
    F. Liszt: Španělská rapsodie
    N. Paganini: Caprice č. 24
    C. Franck: Sonáta pro housle a klavír

TRUTNOVSKÝ PODZIM 2012

  • Úterý 2. 10. 2012 | 19.00 | Společenské centrum UFFO
    Česká komorní filharmonie
    Olga Jelínková – soprán
    Oldřich Kříž – baryton
    Zdeněk Adam – hoboj
    Petr Chromčák – dirigent

    Program:
    M. I. Glinka: Ruslan a Ludmila, předehra
    W. A. Mozart: Kouzelná flétna, duet Papagena a Papageny
    J. Offenbach: Barkarola
    W. A. Mozart: Don Giovanni, árie Don Giovanniho: „Fich’han dal vi“
    A. Dvořák: Pražské valčíky
    J. Offenbach: Hoffmanovy povídky, árie Olympie
    G. Rossini: Wilhelm Tell, předehra – allegro
    G. Bizet: Carmen, píseň toreadora
    P. I. Čajkovskij: Labutí jezero, melodie z baletu
    V. Belliny: Norma, arie Normy „Casta diva“
    J. Brahms: Uherský tanec č. 5
    B. Smetana: Prodaná nevěsta „Milostné zvířátko uděláme z Vás…“
    F. von Suppé: Lehká kavalerie, předehra; Boccacio, „Mia bella Fiorentina“
    J. Strauss: Bezstarostně, polka; Netopýr, „Klänge der Heimat“
    J. Fučík: Zimní bouře, valčík, op. 184
    C. Millöcker: Gasparone, „Dunkelroten Rosen…“
    K. Komzák: Útokem, kvapík op. 156
    F. Lehár: Veselá vdova, „Viljo, ach Viljo“
    E. Waldteufel: Bruslaři, valčík op. 183
    O. Nedbal: Polská krev, „Die süssen Blonden…“

  • Pátek 5. 10. 2012 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    Janáčkovo kvarteto
    Igor Ardašev – klavír

    Program:
    F. Schubert: Smyčcový kvartet d moll, op. Posth. „Smrt a dívka“
    A. Dvořák: Klavírní kvintet A dur, op. 81

  • Úterý 9. 10. 2012 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    Michal Mašek – klavír

    Program:
    B. Martinů:
    - Black Bottom, H 165
    - Moderato z cyklu Borová, H 195
    - Polka in A, H 308
    - Kolombína tančí, H 137
    - Etuda in A, H 308
    - Motýli v květinách z cyklu Motýli a rajky, H 127
    - Lístek do památníku, H 222
    F. Chopin: Nokturno b moll, op. 9; Scherzo b moll, op. 31
    L. van Beethoven: Sonáta pro klavír c moll, op. 13 „Patetická"

  • Pátek 12. 10. 2012 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    Vladimír Bukač – viola
    Adam Skoumal – klavír

    Program:
    J. N. Hummel: Sonáta Es dur pro violu a klavír
    R. Schumann: Obrázky z pohádky (Märchenbilder)
    J. Brahms: Scherzo c moll
    C. Franck: Sonáta A dur

  • Úterý 16. 10. 2012 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    Prague Bassoon Band – fagotový soubor

    Program:
    G. Rossini: Largo al factotum z Lazebníka sevillského
    W. A. Mozart: Divertimento č. 1
    J. Brahms: Téma s variacemi (úprava 2. věty Smyčcového sextetu)
    A. Dvořák: Slovanský tanec č. 8
    A. Hába: Kvartet op. 74
    G. ter Voert: Polka in Swing, Waltz in Swing, Sweet Swing
    J. Ježek: Tři strážníci
    Á. Piazzolla: Tango
    P. Schickele: Poslední tango v Bayreuthu

  • Pátek 19. 10. 2012 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    Bardolino

    Program:
    L. Janáček: Moravská lidová poezie v písních
    P. Fischer: Koně
    M. Klepáčová: Říkadla
    C. Caller: Tres canciones de declaración
    M. Klepáčová: Elementy
    P. Fischer: Keltské duo; Bluegrass trio
    Bardolino: Hornepipes

  • Úterý 23. 10. 2012 | 19.00 | Společenské centrum UFFO
    Severočeská filharmonie Teplice
    Tapalin Charoensook (Thajsko) – violoncello
    Gudni A. Emilsson (Island) – dirigent

    Program:
    C. Debussy: Faunovo odpoledne
    C. Saint-Saëns: Koncert pro violoncello č. 1 a moll, op. 33
    L. van Beethoven: Symfonie č. 2 D dur

TRUTNOVSKÝ PODZIM 2011

  • Úterý 4. 10. 2011 | 19.00 | Společenské centrum UFFO
    Komorní filharmonie Pardubice
    Caludio Mansutti (Itálie) – klarinet
    Alfonso Scarano (Itálie) – dirigent

    Program:
    A. Rejcha: Předehra D dur 5/8
    W. A. Mozart: Koncert pro klarinet a orchestr A dur K 622
    L. van Beethoven: Symfonie č. 1 C dur, op. 21

  • Pátek 7. 10. 2011 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    Viviana Sofronitsky (Rusko) – harpsichord

    Program:
    W. A. Mozart: Fantasia c moll K.475
    Rondos a mol, K.511
    Rondos D dur K.485
    L. van Beethoven: Sonata quasi una Fantasia, op. 27 č. 2 c moll (Moonlight)
    F. Chopin: Variations brilliants B dur, op. 12
    F. Schubert: Impromtus B dur Andante op. posth.142 č. 3
    Impromtus As dur Allegretto op. 90 č. 4
    Fantasie C dur (Wanderer –Fantasie), op.15

  • Úterý 11. 10. 2011 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    Guarneri trio Prague

    Program:
    F. Schubert: Nokturno op. 148
    B. Smetana: Trio g-moll op. 15
    J. Brahms: Trio H-dur op. 8

  • Pátek 14. 10. 2011 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    Michal Kaňka – violoncello
    Jaromír Klepáč – klavír

    Program:
    L. van Beethoven: Variace G dur "Juda Makabejský"
    A. Dvořák: Rondo g moll op. 94
    B. Martinů: Variace na slovenskou píseň
    J. Feld: Elegie a Burleska
    D. Šostakovič: Andante a Waltz
    F. Chopin: Sonáta g moll op. 65

  • Úterý 18. 10. 2011 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    Český hornový sbor

    Program:
    Giovanni Gabrielli
    Samuel Scheidt
    Gioachino Rossini
    Friedrich Dionysus weber
    Leopold Měchura
    Antonín Dvořák
    Johannes Brahms
    Claude Debussy

  • Pátek 21. 10. 2011 | 19.00 | Koncertní síň B. Martinů
    Guglielmo Callegari (Itálie) – tenor
    Lada Valešová – klavír

    Program:
    F. P. Tosti: A'vucchella
    F. P. Tosti: Malia
    D. Scarlatti: Sonáta E dur
    G. Puccini: La Fanciulla del West - Ch'ella mi creda da
    G. Puccini: Tosca - Recondita armonia
    G. Verdi: Il Trovatore - Di quella pira da
    J. Suk: Jaro, op.22a - Jaro
    G. Puccini: Tosca - E lucean le stelle da
    A. Dvořák: Dumka
    G. Puccini: Turandot - Nessun dorma da
    J. Suk: Jaro, op. 22a - V roztoužení
    A. Lara: Granada
    J. Serrano: Te quero morena

TRUTNOVSKÝ PODZIM 2010

  • 1. 10. 2010 | 19:00 | Společenské centrum
    Kvarteto Apollon
    Boris Krajný – klavír
    Ivan Kusnjer – baryton
    Saša Rašilov – přednes
    Iuventus Cantans – dětský sbor

    5. 10. 2010 | 19:00 | Koncertní síň B. Martinů
    Ensemble Martinů

    8. 10. 2010 | 19:00 | Společenské centrum
    Gentlemen Singers

    12. 10. 2010 | 19:00 | Koncertní síň B. Martinů
    Jan Simon – klavír

    15. 10. 2010 | 19:00 | Koncertní síň B. Martinů
    Silvano Minella (Itálie) – housle
    Flavia Brunetto (Itálie) – klavír

    20. 10. 2010 | 19:00 | Společenské centrum
    Severočeská filharmonie Teplice
    Bohuslav Matoušek – housle
    dirigent – Stanislav Vavřínek

    TRUTNOVSKÝ PODZIM 2009

    29. 9. 2009 | Koncertní síň B. Martinů | 19.00
    LOUIS DEMETRIUS ALVANIS – klavír (Velká Británie)
    EUROPEAN MUSICAL SUMMER
    Program: W. A. Mozart, L. van Beethoven,
    F. Chopin, S. S. Prokofjev

    ŽENSKÉ MARNIVOSTI
    Ivana LUKAVSKÁ - výstava foto aktů

    2.10. 2009 | Národní dům | 9:00, 11:00 a 19:00
    BALET PRAHA
    - PRAŽSKÝ KOMORNÍ BALET PAVLA ŠMOKA
    Program pro školy: DIVOCÍ KONĚ
    Program večerní: TE DEUM

    6. 10. 2009 | Koncertní síň B. Martinů | 19.00
    Klavírní duo (Brazílie)
    Patricia Bretas, Josi Kevorkian
    Program: E. Krieger, M. Santos, R. Miranda,
    I. Stravinskij

    9. 10. 2009 | Koncertní síň B. Martinů | 19.00
    TRIO ACCORDO
    Program: V. Trojan, F. Schubert, N. Paganini,
    J. Rodrigo, F. Kreisler, A. Piazzolla

    13. 10. 2009 | Koncertní síň B. Martinů | 19.00
    CAPELLA APOLLINIS
    Barbara Maria WILLI - cembalo
    Vilém VEVERKA - hoboj
    Marek ŠTRYNCL - violoncello
    Program: A. Vivaldi, A. Dorati, P. Graham,
    Jan from Lublin, D. Gabrieli, J. S. Bach

    16. 10. 2009 | Národní dům | 19.00
    KOMORNÍ ORCHESTR PAVLA HAASE
    umělecký vedoucí: Radim KRESTA
    dirigent: Tomáš HANÁK

    SMETANOVO TRIO
    Jitka ČECHOVÁ - klavír
    Jana VONÁŠKOVÁ-NOVÁKOVÁ - housle
    Jan PÁLENÍČEK - violoncello
    Program: P. Haas, J. Suk, B. Martinů, A. Dvořák

    TRUTNOVSKÝ PODZIM 2008

    Pátek 3. 10. 2008
    Národní dům
    TOULKY S HUDBOU
    výstava grafiky Zuzany Blažkové
    Národní d"m, 19.30 hod.
    Songs of George Gerschwin
    Hudebnì-taneèní vystoupení

    Úterý 7. 10. 2008
    Koncertní síň B. Martinů, 19.30 hod.
    Katia Debiak – housle (Francie)
    Alexei Khorev – kytara (Francie)

    Pátek 10. 10. 2008
    Koncertní síò B. Martinù, 19.30 hod.
    OZVĚNY PRAŽSKÉHO JARA
    Jitka Čechová – klavír

    Úterý 14. 10. 2008
    Koncertní síň B. Martinů, 19.30 hod.
    OZVĚNY Z KAMENE
    Clarinet Factory
    Alan Vitouš – perkuse

    Pátek 17. 10. 2008
    Koncertní síň B. Martinů, 19.30 hod.
    Tomáš Jamník – violoncello
    Ivo Kahánek – klavír

    Úterý 21. 10. 2008
    Národní dům, 11.00 hod.
    Koncert pro stčední školy
    Camerata Bohemica
    Jiří Stivín – flétna
    dirigent: Gudni A. Emilssohn (Island)

    TRUTNOVSKÝ PODZIM 2007

    úterý 2. 10. 2007
    Koncertní síň B. Martinů, 19.30 hod.
    Krkonošská houslařská škola
    Vernisáž fotografií

    ZAHAJOVACÍ KONCERT
    ArteMiss Trio
    Mozart, Martinů, Dvořák

    středa 3.10.2007
    Koncertní síń B. Martinů, 9.00 + 11.00 hod.
    ArteMiss Trio
    Koncerty pro studenty středních škol
    Haydn, Beethove, Smetana, Dvořák, Martinů, Suk,
    Mácha, Šostakovič, Bernstein, Webber

    pátek 5. 10. 2007
    Koncertní síň B. Martinů, 19.30 hod.
    Gran Duetto Concertante
    Taána Medvecká – umělecký přednes
    Francouzská poezie a hudba

    úterý 9. 10. 2007
    Koncertní síń B. Martinů, 19.30 hod.
    Alexander Shonert – housle (Rusko)
    Nadìžda Shonert – klavír (Rusko)
    Bach, Schnitke, Musorgskij, Èajkovskij, Brahms, Martinů,
    Shonert, Achrom, Grochovský, židovské melodie

    pátek 12. 10. 2007
    Koncertní síň B. Martinů, 19.30 hod.
    Bennewitzovo Kvarteto
    Martinù, Haydn, Bartók

    úterý 16. 10. 2007
    Koncertní síň B. Martinů, 19.30 hod.
    Zdena Kloubová – soprán
    Jitka Čechová – klavír
    Erotikon - Milostné písně:
    Janáček, Fibich, Dvořák, Martinů, Foerster, Haas

    sobota 20. 10. 2007
    Koncertní síň B. Martinů, 19.30 hod.
    ZÁVÌREÈNÝ KONCERT
    PhilHarmonia Octet
    Mozart, Kramáø, Šesták, Beethoven

    TRUTNOVSKÝ PODZIM 2006

    Úterý, 3. 10. 2006, 19.30 hod., Koncertní síò B. Martinù
    Vernisáž obrazů - Blanka Bohdanová
    OZVÌNY PRAŽSKÉHO JARA
    Martin Kasík – klavír
    Vítězslav Novák: Vzpomínky op. 6
    Leoš Janáček: Sonáta 1. X. 1905
    Leoš Janáček: V Mlhách
    Bohuslav Martinù: Tři české tance
    Karel Husa: Sonatina
    Klement Slavický: Tøi skladby pro klavír

    Pátek, 6. 10. 2006, 9.00 hod. a 11.00 hod., Koncertní síň B. Martinů
    KONCERT VÍTĚZE CENY MARTINů NA MLADÉM PODIU 2005
    Vilém Veverka – hoboj
    Ivo Kahánek - klavír
    Lukáš Hurník – prùvodní slovo
    PhDr. Tomáš Hejzlar – předání ceny
    C. Saint-Saens: Sonáta pro hoboj a klavír op. 166
    Luciano Berio: Sequenza VII pro hoboj
    Bohuslav Martinù: Polka in a (klavír solo)
    Bohuslav Martinù: Polka in F (klavír solo)
    Antal Dorati: Duo Concertante (hoboj a klavir)

    Pátek, 6. 10. 2006, 19.30 hod., Koncertní síň B. Martinù
    Pražské dechové kvinteto
    Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento F dur
    Joseph Haydn: Divertimento B dur
    Jacques Ibert : Trois pieces bréves
    Bohuslav Martinù: Madrigaly pro dechové trio č. 2 a 3
    Ludwig van Beethoven: Kvinteto Es dur, Op. 71

    Úterý, 10. 10. 2006, 19.30 hod., Kostel
    VARHANNÍ KONCERT
    Waclav Golonka – varhany
    J.Klička: Legenda h mol
    M.Suryznski: Variace na polske duchovni pisne Op. 38
    S.Karg-Elert: Sun Evensong
    J.Reubke: Sonata c moll na psalm 94

    Pátek, 13. 10. 2006, 19.30 hod., Koncertní síň B. Martinů
    OD RENESANCE PO SPIRITUÁLY
    Gentlemen Singers – devítièlenný mladý mužský sbor
    Bob Chilcott: Dona nobis pacem, anonym: Alle, psallite cum luya,
    Thomas Tallis: If Ye Love Me, Orlando di Lasso: Matona mia cara,
    Franz Peter Schubert: Die Nacht, Pavel Haas: Al Sefod,
    Franz Biebel: Ave Maria (Angelus Domini),
    Leoš Janáèek: Ohlas národních písní (Láska opravdivá,
    Divím se milému, Vínek stonulý)
    Bohuslav Martinù: Písnì zbojnické
    – výběr, Antonín Dvořák: Hostina,
    Eugen Suchoò: Slovenské ¾udové piesne (Ej, dziny, dziny, Tam medzi horami),
    Oldřich Halma: Zahrajte nì huslièky, Heitor Villa-Lobos: Na Bahia tem…,
    Jonathan Quick (arr.): Loch Lomond, Ethan Sperry (arr.): Ramkali,
    Stehen Hatfield (arr.): Oolichan,
    Brazeal W. Dennard (arr.): Hush! Somebody's Callin' My Name,
    Albert McNeil (arr.): John, the Revelator, Harold Robert (arr.): Rock-A My Soul

    Úterý, 17.10. 2006, 19.30 hod., Koncertní síň B. Martinů
    Ensemble Martinù
    Otakar Brousek – recitace
    W. A. Mozart : Sonáta F dur KV 13 – Andante
    W. A. Mozart: Divertimento – Menuete No. 20 D dur
    Antonín Dvoøák: Slovanský tanec è. 10
    W.A.Mozart: Turecký pochod ze Sonáty A dur KV 331
    Bohuslav Martinù: Sonáta pro housle flétnu a klavír H.287 – Adagio
    Evžen Zámeèník (*1947): Canzona z Quareteta
    Jiří Matys (*1927): Odcházení pro flétnu, housle,violoncello a klavír (2002)

    Pátek, 20. 10. 2006, 19.30 hod., Koncertní síň B. Martinů
    Komorní orchestr českých filharmonikù
    Sólista: J. M. Fessard – klarinet (Francie)
    Jan Zach: Sinfonia č. 4 in a
    Karel Stamic: Koncert pro klarinet a orchestr č. 1 F dur
    Karel Husa: Pastoral for Strings (1980)
    Michel Lysight: Septentrion pro klarinet a smyèce (2005)
    Bohuslav Martinů: Serenáda č. 2 pro dvoje housle a violu (1932; H. 216)

  • Festivalový cyklus České kulturní slavnosti vstupuje v roce 2017 do svého 15. roku působení.

    České kulturní slavnosti jsou členem Asociace hudebních festivalů České republiky

    České kulturní slavnosti získávají záštitu Ministerstva kultury.

    Festivalu zakázané hudby Terezín byla udělena záštita prezidenta České republiky Miloše Zemana a záštita hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka.


    Nejbližší termíny:

    Bystřické zámecké slavnosti
    (4. 6. – 28. 6. 2017)

    28. 6. 2017 (neděle), Kostel sv. Jiljí, 19.30 hod.

    POCTA VÁCLAVU TALICHOVI
    Harmonia Praga
    – komorní orchestr
    Miroslav Vilímec
    – housle
    Štefan Britvík – dirigent

    Program:
    P. J. Vejvanovský: Sonata Spiritus Sancti
    G. F. Händel: Tance z opery Alcina (výběr)
    G. F. Händel: Ombra mai fu (pro sólové housle a smyčcový orchestr)
    W. A. Mozart: Malá noční hudba
    N. Paganini: Koncert pro housle č. 1, D dur, 1. věta
    A. Dvořák : 2 valčíky
    P. I. Čajkovskij: Serenáda (3. Elegie, 4. Finále)


    Festival Vivat varhany 2017
    (8. 7. – 29. 7. 2017)

    8. 7. 2017 (sobota),
    kostel Nanebevzetí Panny Marie – Slavonice 19.00 hod.

    Pavel Černý – varhany, zpěv (Česká republika)
    Program:

    J. S. BACH, G. SCRONX, W. A. MOZART, G. W. DERX, F. MENDELSOHN-BARTHOLDY, A. DVOŘÁK, R. WAGNER, F. LISZT
    Koncert se koná za finanční podpory pana Geoffreye Pipera z Lucemburska.


    15. 7. 2017 (sobota),
    Kostel sv. Petra a Pavla – Cizkrajov, 19.00 hod. 

    Jiřina Dvořáková Marešová – varhany (Česká republika) 

    Program:
    D. ZIPOLI, J. K. KERLL, J. PACHELBEL, J. C. F. FISCHER, J. I. LINEK J. MYSLIVEČEK, K. B. KOPŘIVA, F. X. BRIXI
    Koncert se koná ve spolupráci a za podpory obce Cizkrajov.


    22. 7. 2017 (sobota),
    Kostel Božího Těla - Slavonice, 19.00 hod. 

    Maria Perucka – housle (Polsko)
    Roman Perucki – varhany (Polsko) 

    Program: 
    J. S. BACH, H. L. HASSLER, A. GABRIELI, A. CORELLI, A. VIVALDI, G. MORANDI, J. RHEINBERGER


    29. 7. 2017 (sobota),
    Poutní kostel Monserrat – Cizkrajov, 19.00 hod

    Nikola Eckertová – varhany (Česká republika) 

    Program: 
    J. S. BACH, J. BRAMHS, P. EBEN
    Koncert se koná za finanční podpory pana Geoffreye Pipera z Lucemburska.